ارسال به دوست نسخه چاپي
 

نگاه رسانه ها به عملکرد مدیریت اپراتور چهارم
باقری چناری که سه سال پیش از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت ایرانیان نت معرفی شده بود، به‌رغم تغییرات نمایندگان سهام دولتی این شرکت، در هیئت مدیره اپراتور چهارم ماند .

وایمکس نیوز- باقری چناری پنجمین مدیرعامل شرکت ایرانیان نت از بدو تاسیس این شرکت درسال 1390 است که توانست پروانه شبکه دسترسی فیبرنوری را به بهره برداری از سرویس ها وخدمات این شبکه تبدیل کند و با ایجاد شبکه FTTx درنمایشگاه بین المللی تهران، طعم اینترنت پرسرعت را به غرفه داران نمایشگاههای بین المللی بچشاند.
باقری چناری از مهر ماه سال 92 به عنوان نماینده زیرساخت درهیئت مدیره ایرانیان نت معرفی و در اسفندماه همان سال به عنوان مدیرعامل اپراتورفیبرنوری سکان این شرکت را دردست گرفت.
مهمترین اقدامات دوره مدیریت باقری چناری، خرید ساختمان کارخانه فیبرنوری شهید قندی درتهران به منظور نصب تجهیزات شبکه دسترسی فیبرنوری و کاربری اداری برای شرکت ایرانیان نت، همچنین نصب و راه اندازی شبکه FTTx  در نمایشگاه بین المللی تهران و نصب و ایجاد آمادگی برای بهره برداری از شبکه FTTx  منطقه جهانشهر کرج بوده است که به زودی شاهد راه اندازی آن خواهیم بود.

روابط عمومی ایرانیان نت- پیش ازاین مقاله ای در همین پیرامون درباره عملکرد مدیرعامل محترم اپراتورچهارم در روزنامه ی فناوران منتشر شده بود.نگاه دقیق،موشکافانه و صادقانه ی رسانه های حوزه  آی تی نسبت به خدمتگذاران این آب و خاک باعث اعتماد به نفس روزافزون و دلگرمی بیش از پیش خواهد شد. 

 


 
١٦:٤٥ - 1395/08/20 / کد خبر: ١٦٥ / تعداد بازدید: 1292