مزایده عمومی- آگهی مزایده - مزایده عمومی
آگهی مزایده عمومی
شرکت ایرانیان نت در نظر دارد تعدادی از دستگاه های دیزل ژنراتور مازاد دست دوم خود را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
 ٠٩:٣٥ - 1399/07/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر ارتباطات در گفت و گو با ایرنا تبیین کرد:
فضای مجازی، بستر اصلی اقتصاد دیجیتال
معاون وزیر ارتباطات به ایرنا گفت: در آینده‌ای نه چندان دور فضای مجازی به بستر اصلی اقتصاد دیجیتال تبدیل می‌شود. اقتصاد دیجیتال در بسیاری از کشورها، سهم خوبی از اقتصاد را از آن خود کرده است و ما نیز باید در کشورمان بستر مناسبی در این زمینه ایجاد کنیم.
 ٠٧:٥٤ - 1399/05/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای چابک سازی و تحول رویکرد شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان نت، بهره برداری ازشبکه فیبر نوری پهن باند کرج این شرکت به شرکت داده گستر عصر نوین واگذار گردید.
با توجه به برنامه ریزی این شرکت برای تغییر رویکرد تجاری از خرده فروشی به عمده فروشی، فعالیت های ارائه خدمات به مشتریان کرج در چهارچوب یک قرارداد همکاری 10 ساله به شرکت "های وب" واگذار گردید.
 ١٤:٥٩ - 1399/05/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
های وب-ایرانیان نت
امضاء قرارداد مشارکت دیتا سنتر بین شرکت های ایرانیان نت و های وب
به گزارش روابط عمومی شرکت ایرانیان نت امضاء قرارداد مشارکت دیتا سنتر بین شرکت های ایرانیان نت و های وب صورت گرفت. +ادامه
 ١٣:٥٥ - 1399/05/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
شهادت امام نهم شیعیان حضرت جواد الائمه بر همه سوگواران تسلیت باد
در حیرتم که مگر می شود تنها در ربع قرن همه ی تاریخ را به نسخیر خود در آورد کدام زمین گنجایش امامی را دارد که در جود و احسان سبقت از همه ی کائنات گرفت.
 ٠٨:٣٢ - 1399/04/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
تغییر شگرفی در زندگی به نام اینترنت نسل پنجم
با آغاز هزاره سوم میلادی و با توجه به کاربردهای روزافزون اینترنت در زندگی روزمره اهمیت تشکیل استانداردهایی برای پیشبرد هر چه بهتر اینترنت احساس می شد. بنابراین تصمیم بر آن شد که برای تعریف هر نسل اینترنت بی سیم، بازه ای 10 ساله در نظر گرفته شود. البته در دهه قبلی مباحثی چون تعیین اهداف، تحقیقات، برآورد نیازها و غیره در مورد نسل آتی در نظر گرفته شده و سپس اجرایی شود و همچنین نسل قدیم نیز در آن 10 سال پشتیبانی شود.
 ٠٩:١٣ - 1399/04/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام رضا علیه السلام مبارکباد
بازمسیحا نفسی آمد. آمدی و تمام عطرها به دنبالت. عطر سیب ،یاس،محمدی،وعطری از بهشت
 ٠٩:٣٨ - 1399/04/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر تبریک و تهنیت باد
ماه ذیقعده پر از شور و صفا آمده است گلی از گلشن آل مصطفی آمده است سر زد از بیت ولا ماه روی معصومه(فاطمه) در مدینه خواهر پاک رضا آمده است... میلاد مظهر عصمت و نجابت، حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر بر تمام دختران عفیف ایران زمین مبارک باد
 ١٤:٤٦ - 1399/04/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل اپراتور چهارم مخابراتی کشور انتخاب شد
رضا خضردوست مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان نت شد
با توجه به تغییرات به وجود آمده در شرکت ایرانیان نت اپراتور چهارم مخابراتی کشور از تاریخ چهاردهم اردیبهشت ماه سال1399 رضا خضردوست به عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب شدند.
 ١٦:٢٣ - 1399/04/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
اینترنت ماهواره ای؛
ایلان ماسک خبر داد: اینترنت ماهواره ای استارلینک در شرف راه‌اندازی
ایلان ماسک بنیان‌گذار و مدیرعامل کمپانی اسپیس ایکس (SpaceX) با به اشتراک گذاشتن تصویری در توییتر، از آماده بودن شرایط برای پرتاب ماهواره‌ها و راه‌اندازی نخستین فاز از پروژه اینترنت ماهواره ای استارلینک (Starlink) خبر داد.
 ١٣:٤٢ - 1398/02/24 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>