ارسال به دوست نسخه چاپي
 

معاون وزیر ارتباطات سالگرد تاسیس شرکت ارتباطات زیرساخت را تبریک گفت / جهرمی: مطمئنم مسیر توسعه در دولت دوازدهم را با سرعت بیشتری طی می کنیم
معاون وزیر ارتباطات زیرساخت به بهانه سالگرد تاسیس شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به افزایش 10 برابری ظرفیت اینترنت در کشور، اعلام کرد: مطمئن هستم این مسیر توسعه در دولت دوازدهم با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت.

به گزارش تماس نیوز، امروز سالروز تاسیس شرکت ارتباطات زیرساخت بود. به همین جهت محمد جواد آذری جهرمی معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: چهاردهم مرداد امسال، سیزده سال از تاسیس شرکت ارتباطات زیرساخت می گذرد و این شرکت سالگرد تاسیس خود را در حالی برگزار می‌کند که رییس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران در آیین تحلیف خود و در حضور نمایندگان منتخب مردم و نمایندگان سایر کشورها یکی از موفقیتهای دولت یازدهم را افزایش 10 برابری دسترسی و ظرفیت اینترنت کشور اعلام کردند.

 

وی افزود: جای بسی خوشحالی است که تلاش همکاران بنده در شرکت ارتباطات زیرساخت پهنای باند اینترنت را از 624 گیگابیت بر ثانیه در ابتدای دولت به بیش از 10هزار گیگابیت بر ثانیه در حال حاضر رسانده است و امروز به عنوان موفقیت دولت مطرح می شود.

 

 

جهرمی تصریح کرد: از همه فعالان حوزه و همکارانم تشکر می کنم و مطمئن هستم این مسیر توسعه در دولت دوازدهم با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت.
 


 
٠٨:٢٨ - 1396/05/14 / کد خبر: ١٢١٦ / تعداد بازدید: 772