ارسال به دوست نسخه چاپي
 

نشست هیات مدیره ایرانیان نت با دکتر عباسی شاهکوه؛
مهندس محسن باقری چناری: انتصاب دکتر عباسی شاهکوه فرصت مغتنمی برای ایرانیان نت بشمار می آید
پس از انتصاب دکترصادق عباسی شاهکوه بعنوان مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اولین نشست هیات مدیره محترم شرکت ایرانیان نت با ایشان برگزار شد.

 

                                                                                                                                                                                                           

 

روابط عمومی و امور بین الملل : پس از انتصاب دکتر صادق عباسی شاهکوه بعنوان مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اولین نشست هیات مدیره محترم شرکت ایرانیان نت با ایشان برگزار شد. شرکت ارتباطات زیرساخت از سهامداران شرکت ایرانیان نت بصورت سهام "طلایی" است.در این نشست آقایان دکتر حکیم جوادی و مهندس باقری چناری رییس هیات مدیره و مدیرعامل اپراتورچهارم مخابراتی کشور ابتدا ضمن عرض تبریک جهت انتصاب شایسته دکتر عباسی شاهکوه حضورایشان را در جایگاه فوق اتفاق مبارکی برشمردند که می تواند فرصت مغتنمی برای ایرانیان نت جهت پیشبرد اهداف این شرکت محسوب شود. دکترعباسی شاهکوه نیز بر اهمیت پروژه ملی انتقال اطلاعات بر بستر فیبرنوری تاکید و بر تعمیق همکاری فیمابین تاکید کردند. در همین ارتباط نظر مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای مهندس محسن باقری چناری را جویا شدیم. ایشان انتخاب دکتر عباسی شاهکوه را، جدای از ثمرات و برکاتی که بدلیل توانمندی ایشان، در حوزه های دیگر می تواند بدنبال داشته باشد، فرصتی مغتنم برای ایرانیان نت خواندند . مدیرعامل محترم در ادامه افزود : نکته حایز اهمیتش برای اپراتور چهارم اینست که دکتر عباسی بعنوان نماینده سازمان تنظیم مقررات در جریان زیر و بم واگذاری بخش قابل توجهی از سهام ایرانیان نت به سرمایه گذار خارجی قرار دارد چون در اکثر جلسات مرتبط حضوری فعال داشتند.

ایشان در ادامه گفت: نود و پنج درصد مسیر واگذاری و حضور کمپانی خارجی در ایرانیان نت طی شده است با عنایت به همان اشرافی که آقای دکتر عباسی نسبت به این روند دارند انتظار می رود گام آخر راحت تر و با اطمینان خاطربیشتر و در کوتاهترین زمان ممکن برداشته شود. ازاین حیث انتصاب دکتر عباسی فرصت مغتنمی برای ایرانیان نت در شرایط موجود بشمار می آید. مهندس باقری در پایان تاکید کردند: با شناختی که از آقای دکتر دارم بی تردید شاهد تحولی اساسی در حوزه های مرتبط با شرکت ارتباطات زیرساخت خواهیم بود زیرا توانمندی و دانش ایشان، در عملکردشان پیش از این، در سازمان تنظیم مقررات به منصه ظهور رسیده است. بر همین اساس باید عرض کنم آقای وزیر  و هیات مدیره محترم یکی از شایسته ترین گزینه ها را برای مدیریت شرکت ارتباطات زیرساخت برگزیدند.

 


 
١٥:١٨ - 1396/09/12 / کد خبر: ١٢٣٦ / تعداد بازدید: 866