ارسال به دوست نسخه چاپي
 

تشکر دکتر واعظی از سازمان ها و اپراتورهای ارتباطی کشور در برگزاری انتخابات
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، از سازمان ها و اپراتورهای ارتباطی کشور به دلیل برقراری شبکه ارتباطی پایدار در ایام انتخابات،‌ تشکر کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات ، دکتر محمود واعظی در جلسه شواری فنی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تشکر از مدیران و مسوولان سازمان های و شرکت های ارتباطی کشور، افزود : در جریان بازدید هایی که در روزهای گذشته از ستاد انتخابات کشور و  مرکز فرماندهی و کنترل شبکه ارتباطی کشور در وزارت ارتباطات داشتم، خوشبختانه روند فرآیند ارتباطات کشوردرجریان انتخابات به خوبی انجام و هیچ اختلالی در ارتباطات  گزارش نشد.

وی تصریح کرد:  از شرکت ها، سازمان ها و اپراتورهای ارتباطی کشور همچون،  شرکت مخابرات ایران، سازمان فناوری اطلاعات، شرکت ارتباطات زیرساخت، همراه اول ، ایرانسل و رایتل که در فرآیند برقراری ارتباطات کشور در ایام برگزاری انتخابات  نقش موثری داشتند ، تشکر می کنم.

 دکتر واعظی در بخش دیگری از سخنان خود به حماسه ای که مردم ایران در 29 اردیبهشت ماه آفریدند اشاره کرد و گفت : این حماسه باعث عزت، اقتدار و انسجام و وحدت ملی شد و قطعا" مسوولیت دولت دوازدهم بیشتر می شود  تا  برای قدرشناسی از مردم ایران خدمت بیشتری انجام دهد و برای رفع مشکلات ، معیشت ، بیکاری و ایجاد رونق اقتصادی با اتکا و حمایت مردم، تلاش بیشتری کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود:  قطعا" این حماسه بزرگ باعث می شود که در عرصه بین الملل  توطئه های دشمن خنثی شود و اقتدار و جایگاه بین المللی ایران نیز، افزایش یابد.

 
 

 

 
 


 
٠٨:٤٥ - 1396/02/31 / کد خبر: ١٢٠٨ / تعداد بازدید: 916