ارسال به دوست نسخه چاپي
 

مدیرعامل ایرانیان نت اعلام کرد:
شبکه پهن باند باعث رونق کسب و کار واقتصاد مردم می گردد
مهندس باقری مدیرعامل شرکت ایرانیان نت با حضور در کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان ا لبرز، دسترسی به زیرساخت های پهن باند را ازعوامل رونق کسب وکار و اقتصاد منطقه برشمرد.

مهندس باقری چناری در جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان البرز با اشاره به همکاری صمیمانه شهرداری کرج در اجرای فاز اول شبکه فیبرنوری این شهر و قدردانی از نیروی انتظامی کرج در مساعدت ایرانیان نت دراجرای شبکه فیبرنوری گفت : اتصال به شبکه فیبرنوری باعث رونق اقتصادی منطقه وبهبود قیمت ها در آینده خواهد بود.

مدیرعامل ایرانیان نت گفت : در پروژه ملی ایجاد و بهره برداری از شبکه هاي انتقال داده نوري ودسترسی کاربران با استفاده از فیبرنوري به شبکه پهن باند تا سال 1404، تعداد 213340 پورت پهن باند در اختیار مردم شریف قرار خواهد گرفت که این امر با طرح و برنامه ریزی و فازبندی بعمل آمده اجرایی می شود.

مهندس باقری در ادامه بااشاره به افزایش دودرصدی قیمت مسکن و افزایش پانزده درصدی اجاره بهای مسکن در مناطقی که پروژه باند پهن اجرا شده است تاکید کردندکه این پروژه ملی نقش قابل توجهی در تولید و افزایش ثروت خواهدداشت.

 وی افزود: دسترسی به شبکه پهن باند برای ارگانهای دولتی به صورت کاملا انحصاری وباامنیت بالا ایجاد خواهد شد.

جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان ا لبرز با حضور نصرالله جهانگرد معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات و دکتر براری معاون امور دولت، مجلس وزارت ارتباطات تشکیل شده بود.

 


 
٢١:٢٠ - 1395/02/29 / کد خبر: ١٥٣ / تعداد بازدید: 1590