ارسال به دوست نسخه چاپي
 

ورود سرمایه گذار بزرگ بین المللی به حوزه اف تی تی ایکس (FTTx)کشورمان
توافق نهایی بین طرف های ایرانی و شرکت ام تی اِن به انجام رسید
«ایرانیان نت» طی سه-چهار سال اخیر راه پُرفراز و نشیبی را پیموده است. اپراتورچهارم مخابراتی کشور، طی این سال ها علاوه بر اینکه موفق شد طلسم آغاز عملیات اجرایی را بشکند، با «تغییر شرایط» امکان یافت نظر سرمایه گذاران بزرگ بین المللی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را نیز بخود جلب نماید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل: «ایرانیان نت» طی سه-چهار سال اخیر راه پُرفراز و نشیبی را پیموده است. اپراتورچهارم مخابراتی کشور، طی این سال ها علاوه بر اینکه موفق شد طلسم آغاز عملیات اجرایی را بشکند، با «تغییر شرایط» امکان یافت نظر سرمایه گذاران بزرگ بین المللی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را نیز بخود جلب نماید. شرکت ایرانیان نت اکنون در کلانشهر کرج(یکی از هشت کلانشهری که متعهد به اجرای انحصاریFTTx در آنجا هستیم) با سرعت به پیش می رود و حتی توانسته است سرویس دهی آزمایشی اش را از مناطق مهم شهر آغاز کند. علاوه بر کرج، در تهران نیز این توفیق را یافتیم تا در نمایشگاه بین المللی تهران به سرویس دهی بپردازیم. از بین شرکت های متعدد علاقمند به مشارکت در «پروژه ملی» انتقال اطلاعات بر بستر فیبر نوری، شرکت بزرگMTN پس از مذاکراتی طولانی و مفصل با سهامداران ایرانیان نت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موفق به حضور در این پروژه ملی، از طریق تملک بخشی از سهام ایرانیان نت شد. شرکت مذکور در ده ها کشور جهان فعالیت تجاری دارد و پیش از این با تملک بخشی از سهام یکی از بزرگترین اپراتورهای مخابراتی کشورمان به بازار ارتباطات کشور وارد شده بود. امروز آخرین مراحل توافق فیمابین طرف های ایرانی و شرکت ام تی اِن به انجام رسید که متعاقبا اخبار تکمیلی در این ارتباط را به استحضار مردم شریف مان می رسانیم. بی تردید سرمایه گذاری یکی از کلیدواژه های حصول به توسعه اقتصادی و ورود تکنولوژی نوین به میهن اسلامی مان می باشد.

در تصویر: جناب آقای مهندس محسن باقری چناری مدیرعامل محترم شرکت ایرانیان نت و جناب آقای شاتر مدیرعامل محترم شرکت ام تی اِن(MTN) بین المللی پس از حصول به توافق نهایی

 


 
١٤:٤٥ - 1396/05/24 / کد خبر: ٢٠٣ / تعداد بازدید: 1650